www.samochodowy.com

Skup Aut Polska

Skupujemy samochody z całej Polski!

polska_skup_samochodow

Obsługujemy m.in:
++ Warszawa ++ Białystok
++ Kraków ++ Gdynia
++ Łódź ++ Częstochowa
++ Wrocław ++ Radom
++ Poznań ++ Sosnowiec
++ Gdańsk ++ Toruń
++ Szczecin ++ Kielce
++ Bydgoszcz ++ Gliwice
++ Lublin ++ Zabrze
++ Katowice ++ OpoleOferta Skup Aut

Nasza Firma prowadzi skup samochodowy. Zapraszamy!

Skup samochodowy  płaci gotówką od ręki za każde auto na terenie całej Polski.

Już nie musicie Państwo jeździć na giełdy, nie musicie dawać ogłoszeń i nie musicie poświęcać swojego cennego czasu.

Wystarczy, że wypełnicie Państwo formularz pozostawiając nam swoje dane, a nasz wykwalifikowany pracownik zajmie się resztą. Skup Aut działa błyskawicznie.

Do godziny czasu od otrzymania informacji, nasz rzeczoznawca wycenia auto. Po otrzymaniu naszej wyceny, podejmujecie Państwo decyzje kiedy chcecie dokonać transakcji.

Skup Samochodów przyjedzie z gotówką pod wskazany adres, bądź zaprosi Państwa do siedziby naszej firmy. Wszelkie formalności i opłaty pozostają po naszej stronie.

Często pojawiają się pytania jakie auta odkupujemy?

- Otóż nasz skup samochodów kupi każde auto, które jest zarejestrowane w Polsce. Najbardziej interesują nas samochody w stanie idealnym. Jak wiadomo, nie każde auto jest idealne - dlatego prowadzimy odkup aut w każdym stanie.

Jedynym warunkiem kupna auta przez naszą firmę jest ważny przegląd techniczny. Jeśli chcecie się pozbyć Państwo auta wystarczy wypełnić formularz i czekać na naszą wycenę.

Przez telefon nie dokonujemy wyceny, gdyż do tego potrzebujemy więcej danych.  Wyceny dokonuje nasz rzeczoznawca na podstawie przesłanych danych. Telefon odbierze konsultant, który może Państwu udzielić jedynie informacji, ale nie wycenia samochodów.

Dobrze, jeśli jest możliwość dołączenia kilku zdjęć. To na pewno ułatwi wycenę. Jeśli nie macie Państwo zdjęć pod ręką to nic nie szkodzi, proszę wysłać bez zdjęć. skup samochodów  podejmie się wyceny każdego pojazdu.

Uwaga! Skup Aut nie skupuje składaków oraz tzw.anglików.

 
Skup Samochodów. Skup Aut. Odkup Aut - skup-samochodowy.com
2010 © Skup samochodów - wany, Skup samochodów dostawczych, po wypadek samochodowy, Skup samochodów - całe floty
Skup aut bez ograniczeń co do marki, Skup aut rozbitych, Skup aut uszkodzonych, Skup aut spalonych, Skup aut powypadkowych